Revitalizujeme stavby pro vás...
Volejte denně +420 582 346 243
Napište nám rinvest@rinvest.cz

Okna a dveře

znatelně sníží náklady na vytápění

V rámci revitalizace domů provádíme výměnu oken a dveří za moderní úsporná. Používáme plastové, nebo hliníkové vícekomorové profily předních výrobců. Měníme také vchodové dveře do bytových domů, které mohou být opatřeny poštovními schránkami. Dále do bytových domů dodáváme zvonková tabla a kamerové a zabezpečovací systémy.

Jaké používáme materiály

INOUTIC - Plastová okna Inoutic Prestige nabízí společnosti Inoutic, která je předním výrobcem PVC systémů v Evropě. Dodávky plastových profilů z Německa. Poměrně velká vestavná hloubka a kvalitní zasklení oken Inoutic Prestige se významně podílí na energetické úspornosti celého objektu. Výměnou starých oken za plastová okna Inoutic Prestige tak ušetříte až 40 % nákladů za vytápění. Okna Inoutic Prestige tak splňují všechny požadavky na moderní úsporné stavby.

GEALAN – Německé profily zpracované Českou firmou. Okny z profilových systémů GEALAN nejnovější generace kladete důraz nejen na vizuální stránku. Geometrie profilů, vypilovaná a propracovaná do nejmenšího detailu, splňuje všechny technické požadavky: tepelně izolační ochranu, protihlukovou ochranu a ochranu proti vloupání, ale také požadavky na větrání – okna z plastových profilů GEALAN disponují nejnovější technologií.

Výhody kvalitních oken

Nároky, které musejí plastové a hliníkové okenní profily splňovat, v posledních letech výrazně narostly:

  • více tepelné a zvukové izolace,
  • zabezpečení proti vloupání,
  • lepší statika
  • atraktivnější vzhled.

Pouze moderní okenní systémy, které tyto požadavky na profily splňují, se na trhu mohou prosadit.