Revitalizujeme stavby pro vás...
Volejte denně +420 582 346 243
Napište nám rinvest@rinvest.cz

Průkaz energetické
náročnosti budovy

Nechte si vystavit průkaz energetické náročnosti budovy
za velmi příznivé ceny.

Postaráme se za vás o vystavení průkazu energetické náročnosti budov a navíc za skutečně příznivé ceny! Rychle, již do 15 dnů, získáte veškeré potřebné dokumenty bez starostí navíc, a tudíž svůj volný čas budete moci plně věnovat rekonstrukci, pronájmu či stavbě vaší nemovitosti.

Kdy potřebuji průkaz energetické náročnosti

Průkaz energetické náročnosti budovy je nutné nechat vystavit v momentě, kdy se chystáte prodat, pronajmout či rozsáhleji rekonstruovat svou nemovitost. Průkazem musí být opatřeny také veškeré novostavby. Tento dokument komplexně hodnotí spotřebu energií vašeho domu či bytu, jsou v něm zahrnuty energie potřebné k topení, ohřevu teplé užitkové vody, větrání, chlazení, klimatizaci a osvětlení.

Budova je ohodnocena známkou A až G, podobně jako je tomu u domácích spotřebičů. Písmeno A značí energeticky nejšetrnější budovu, zatímco G nejméně šetrnou. Součástí průkazu může být mimo jiné i návrh na opatření, které mohou výrazně snížit energetickou spotřebu budovy a tudíž i ušetřit náklady na provoz.

„Potřebujete se dozvědět více informací o průkazu energetické náročnosti? Jednoduše nás kontaktujte skrze formulář níže, rádi vám poskytneme poradenství zcela ZDARMA.“

Ing. Pavel Konečný, energetické průkazy, tel.: 737 123 814.

K čemu mi průkaz poslouží

  • splním zákonem stanovené podmínky
  • budu mít přehled o nákladech na spotřebu energie za rok
  • budu moci učinit opatření, která tyto náklady sníží
  • informuji kupujícího či pronajímatele o energetické náročnosti mé nemovitosti
  • dozvím se, jaký vliv na životní prostředí má provoz mé budovy

Kolik zaplatím za průkaz energetické náročnosti

Cena za kompletní zdokumentování podkladů pro výpočet, fotodokumentace a vystavení PENB se pohybuje pro bytové domy od 9000,- Kč.